Sukcesy naszych uczniów

Konkursy wewnątrzszkolne

20 marca 2024, jak co roku odbył się w naszej szkole konkurs piosenki. Tego dnia królowały u nas tylko piosenki i muzyka!
Do konkursu zgłosiło się najwięcej uczniów w historii konkursu- zgłoszeń było aż 34!
Konkurs odbył się z podziałem na klasy 1-3, 4-6 i 7-8.
Społeczność szkolna gorąco  i serdecznie reagowała na występy swoich kolegów i koleżanek.
Czasami ich entuzjazm nie pozwalał na prezentację kolejnego występu :). Było to wszystko jednak tak miłe i wspierające, że tylko możemy się tym pochwalić!
Dzieci z klas 1-3 uczęszczające na zajęcia kółka muzycznego zaśpiewały pozakonkursowo piosenkę zespołu Skaldowie pt. „Wiosna” do akompaniamentu Nikodema z kl. 3b  grającego na ukulele i  gitarzystów z klas 5-7.
Dodatkowo dziewczęta z klas 4a i 4b zaśpiewały piosenkę z repertuary Alicji Majewskiej „Panom rozsądku nie przybywa”.

W kategorii klas 1-3  jury przyznało solistom następujące nagrody:
I miejsce - Adrianna Rupińska, klasa 1a z piosenką „Dzięki, że jesteś”,
II miejsce - Kornelia Margas, klasa 3a  z piosenką „Miasto”
III miejsce - Zofia Zdun, klasa 2b z piosenką „Dzięki, że jesteś”
Wyróżnienie otrzymał Nikodem Rybak, klasa 3b, z piosenką „Supermoce”
I miejsce dla zespołu wokalnego otrzymały Marcelina Łacińska, Milena Kościelecka, Agata Winiarska z klasy 2b za wykonanie piosenki „Pocałunki”.
Wyróżnienie otrzymały  Dagmara Gozdek, Pola Piątek, Pola Rybak klasa 1b za wykonanie piosenki „Kawka na wynos”.

Dla klas 4-6 Jury przyznało następujące nagrody:
I miejsce Olivia Redlicka, klasa 4b za piosenkę „Dzięki, że jesteś”
II miejsce Wiktor Skórka, Seweryn Maruszak, klasa 4b za piosenkę „Imagine”
III miejsce  Małgorzata Posłuszna, Lena Zdun klasa 4a za „Dzięki, że jesteś”

Dla klas 7-8 Jury przyznało następujące nagrody:
I miejsce Krystian Rechciński, klasa 8a za „Shape of my heart”
II miejsce Diana Michalak klasa 8a za „Fly me to the moon”
III miejsce Julia Zwolińska klasa 7a za piosnkę  „I will always remember us this way”

Olivia i Krystian jako zwycięzcy kategorii 4-6 i 7-8 pojadą w kwietniu na występy do Pruszkowa, gdzie będą brać udział w powiatowym konkursie „Śpiewaj, nie ziewaj”.

Konkurs piosenki cieszy się dużą sympatią uczniów i już wiemy, że dzieci planują występy na kolejną jego edycję!
Gratulujemy serdecznie wszystkim występującym i laureatom!

Laureaci konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.Dodatkowo każdy uczestnik konkursu otrzymał słodką przekąskę.