Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy pozaszkolne

Julia Zwolińska, uczennica klasy 7, została laureatką II edycji Konkursu Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Złoty mikrofon Ochoty".

Gratulujemy złotego głosu!

Marta Huk i Kacper Bombik, uczniowie klasy 2a trenują taniec towarzyski pod okiem pana Jarka Koryckiego  ze szkoły Tańca Towarzyskiego Jaremi.
W dniu 03 03 2024, Marta i Kacper wystąpili po raz  pierwszy w MAŁYM GRAND PRIX  w Łomiankach. Wspaniale zatańczyli i zdobyli 1 miejsce. Swój wyczyn powtórzyli 10 03 2024  na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Garwolinie, również zajmując 1 miejsce.
Wielkie gratulacje dla Marty i Kacpra, i życzymy dalszych sukcesów!

Dnia 22 lutego 2024 r w Dworku Chełmońskiego w Adamowiźnie, odbyło się uroczyste rozdanie nagród w mazowieckim kuratoryjnym konkursie plastycznym pt ,,Mój Chełmoński ".  Mikołaj Policht z klasy 8 zdobył II miejsce w kategorii klas 7-8

Mikołaj interpretował obraz ,,Zima w Dworku"