Sukcesy naszych uczniów

Konkursy zewnętrzne

8 lutego nasi uczniowie wzięli udział w gminnych eliminacjach konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. Dzieciaki zaprezentowały przygotowane wiersze i fragmenty prozy. Wszystkie pokonały tremę i pięknie interpretowały przygotowane utwory. Odzwierciedlają to wyniki, które otrzymaliśmy.
Wśród najmłodszych uczniów wyróżnieni zostali: Basia Leszczyńska i Kacper Bombik
W kategorii klas IV-VI -3 miejsce przypadło Justynce Izdebskiej, a wyróżnienie otrzymała Danusia Bombik
W kategorii klas VII - VIII
I miejsce zajęła Julia Zwolińska. Jula zakwalifikowała się do etapu powiatowego
II miejsce przyznano Krystianowi Rechcińskiemu.

Wyniki konkursów Alfik matematyczny i Alfik humanistyczny:

Alfik matematyczny

laureat - Staś Kapuścński (kl. 2)

Alfik humanistyczny:

laureatka - Karolina Sacharczuk (kl. 4)

wynik bardzo dobry – Alicja Strulak (kl. 4)

Natalia Gliwińska,  Aleksander Sacharczuk,  Aleksandra Żebrowska (kl. 7)

Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie zaprosił uczniów do udziału w XXVII Turnieju Recytatorskim „Fascynacje”. Tegoroczny konkurs nosił tytuł:  „Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym wokół twórczości Aleksandra Fredry i Wisławy Szymborskiej.”

Reprezentowali nas - Kacper Bombik i Natalia Gliwińska.

Miło nam poinformować, że Kacper zajął II miejsce w kategorii wiekowej klas 1-3.

GRATULUJEMY

25 listopada Maksymilian Kotliński, uczeń kl. 3a naszej szkoły, odebrał wyróżnienie za pracę przygotowaną na Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Magiczny Świat Pszczół" organizowany przez Fundację Wieświejak.

Gratulujemy!