Sukcesy naszych uczniów

Zawody sportowe

11.04.2024 odbył się etap powiatowy popularnych przełajów. Wzorem lat ubiegłych zorganizowany był w pruszkowskim Parku Potulickich. Zawodnicy startowali na dystansach 800 m. dla dziewcząt z roczników 2011 i 2012, oraz 1000 m. dla dziewcząt z roczników 2009 i 2010, a także chłopców z roczników 2009-2012. Jak zawsze w tego rodzaju zawodach, startujących było bardzo dużo, więc rywalizacja sportowa o awans do etapu kolejnego, była ogromna. W składzie naszej szkolnej reprezentacji znaleźli się: Justyna Izdebska, Agata Książkiewicz, Wiktoria Kościelecka, Natalia Gliwińska, Gabriela Golak oraz Wojciech Czajka, Jan Rudnicki, Franciszek Wojtanowicz, Michał Górka, Tomasz Wall i Bruno Litwiniak-Kossakowski. Swój awans do etapu między powiatowego wybiegał Wojtek Czajka.

Gratulujemy występu wszystkim zawodnikom, życzymy sukcesów sportowych, a Wojtkowi dodatkowo uzyskania super wyniku w Kamionie.

***

7 grudnia Stowarzyszenie Gmin Zachodniego Mazowsza Mazovia było organizatorem „Dnia Mazovii”. Zawody odbyły się w nowoczesnym Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu.

Gminę reprezentował również uczeń naszej szkoły - Antoni Robert z kl. 6b, zdobywając II miejsce indywidualnie na 50 m stylem dowolnym. Sama gmina zajęła ostatecznie III miejsce.

Relacja z zawodów