O projekcie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w naszym Zespole Szkół zostały zakwalifikowane do udziału w nowym ogólnopolskim systemowym projekcie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”.

Projekt ten jest nowatorskim przedsięwzięciem, którego jednym z najważniejszych celów jest wprowadzenie w 1034 podmiotach – szkołach i przedszkolach z całej Polski nowoczesnego modelu współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami w zakresie organizacji życia szkoły.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty.

Więcej na: http://www.szkolawspolpracy.pl

W projekcie biorą udział przedstawiciele nauczycieli, rodziców i uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum:

Nauczyciele:

Gimnazjum: p. Lidia Iwoła, p. Emilia Gawin

Szkoła podstawowa: p. Marta Szwemin, p. Amma Kowalska

Rodzice:

Gimnazjum: p. Małgorzata Zdanowska

Szkoła podstawowa: p. Joanna Orzechowska

Uczniowie:

Gimnazjum: Martyna Przygoda (kl. II gim), Zuzanna Pokropek (kl. I gim)

Szkoła podstawowa: Agata Przygoda (kl. Va), Martyna Struś (kl. Vb)