Harmonogram spotkań z rodzicami

rok szkolny 2023/2024

1.         5-8 września               -        zebranie z wychowawcą – organizacja roku szkolnego

2.         5 października            -        zebranie dla rodziców uczniów kl. 1 i 4 ( po diagnozie wstępnej)

i rodziców uczniów kl. 8 (organizacja egzaminu)?

2.         26 października         -        dzień otwarty

4.         14 grudnia                  -        dzień otwarty (oceny przewidywane śródroczne kl. 4-8)

5.         12-16 lutego               -        zebranie z wychowawcą na koniec I półrocza

6.         4 kwietnia                    -        dzień otwarty

8.         23 maja                        -        dzień otwarty (oceny przewidywane śródroczne kl. 4-8)

9.         3 czerwca*                  -        zebranie dla rodziców dzieci przyszłorocznych klas pierwszych

* termin zostanie potwierdzony w 2 połowie maja 2024

Zebrania z rodzicami:

Poniedziałek – piątek godz. 17.30, 18.00, 18.30 (Terminy - do ustalenia z rodzicami)

Dni otwarte:

czwartek godz. 17.00 – 19.00

Uwaga: Dyrektor szkoły zastrzega sobie możliwość zmiany powyższych terminów, o czym Rodzice będą powiadomieni z odpowiednim wyprzedzeniem.