Projekt "Klucze do wiedzy"

Informacje o projekcie

4 października 2021 r. rozpoczęły się w naszej szkole zajęcia w ramach projektu "Klucze do wiedzy"

Gmina Brwinów pozyskała unijne środki na realizację projektu edukacyjnego skierowanego dla dzieci ze szkoły podstawowej w Żółwinie i Otrębusach.
Projekt nosi tytuł "Klucze do wiedzy". Jego realizacja będzie trwała 2 lata: od września 2021 r do maja 2023 r.
W ramach projektu, uczniowie klas 4-8 naszej szkoły będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w zajęć rozwijających z matematyki, zajęciach wyrównawczych z matematyki i języka angielskiego oraz fizyki, chemii, biologii i geografii, zajęciach koła przyrodniczego, szachowego i informatycznego. Uczestnicy projektu będą również mieli zajęcia kształtujące umiejętności uniwersalne: pracę zespołową, uczenie się, kreatywne myślenie oraz rozwiązywanie problemów oraz będą uczestniczyli w wyjazdach edukacyjnych do Centrum Nauki Kopernik i Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

do pobrania:

regulamin: REGULAMIN_UCZNIA-UCZENNICY.docx