Projekty rządowe

Aktywna Tablica 2022

Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 35 tys. zł w ramach kolejnej edycji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych „Aktywna tablica” na lata 2020-2024.

W ramach obecnej edycji programu można otrzymać wsparcie finansowe na zakup sprzętu, pomocy dydaktycznych i narzędzi do terapii dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z niepełnosprawnościami.

Za otrzymane dofinansowanie oraz wymagany wkład własny w wysokości 8750 zł planujemy zakupić Wirtualny Gabinet Terapeutyczy, w skłąd którego wchodzą następujące elementy:

W ramach poprzedniej edycji programu Aktywna Tablica, w roku 2018, zakupiliśmy 2 monitory interaktywne dla klas 1-3.